KDE NÁS NAJDETE

JSME TU PRO VÁS

Poskytujeme své služby již od roku 1993 a řadíme se mezi první informační centra v České republice. Po dobu své existence jsme se stali významným partnerem při rozvoji domácího i zahraničního cestovního ruchu města Mikulova a turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál. Již od svého založení spolupracujeme na mnoha komunikativních a společensky prospěšných projektech s obcemi a organizacemi v regionu i mimo něj.

NAŠE NABÍDKA

Nabízíme komplexní informační servis o turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál. Jsme specialisté na turistickou nabídku města Mikulova a turistické destinace Mikulovsko. Spektrum našich služeb je široké, od poskytování informací o službách, turistických zajímavostech, kulturních akcí a dopravním spojení, přes rezervace ubytování, stravovaní, vinných sklípků až po organizaci zážitkových programů, nezapomenutelných prohlídek města Mikulova a exkluzivních programů pro kongresy, firemní a společenské akce.

NÁŠ TÝM

Náš profesionální tým získal díky své odbornosti řadu významných ocenění. Mezi nejvýznamnější patří Nejlepší informační centrum České republiky v soutěži Náš kraj, 1. místo v roce 2004. Jsme oficiální turistické informační centrum České republiky, jsme členem Asociace turistických informačních center ČR a členem sítě turistických informačních center Jihomoravského kraje.

Neustále zvyšujeme kvalifikaci jednotlivých zaměstnanců, sledujeme nové trendy v oboru a snažíme se předávat naše zkušenosti jiným turistickým informačním centrům.

JSME TAKÉ KREATIVCI, MARKETINGOVÍ EXPERTI I PRODUKČNÍ

Tvoříme vlastní propagační materiály, aktualizujeme centrální databázi služeb v cestovním ruchu, jsme spoluautoři metodiky poskytování informací, podílíme se na tvorbě marketingových kampaní a významných strategických dokumentů. Tvoříme nové produkty s vlastní produkcí. Umíme zaujmout originálním nápadem.

UMÍME I CHRÁNIT

Uvědomujeme si, jak je naše město i region výjimečný a unikátní. Vážíme si přírodního a kulturně-historického dědictví. Vnímáme krásu, ale i zranitelnost krajiny pod Pálavou. Snažíme se přispět k její ochraně a zachování pro další generace.

Certifikát:

Formát pdf

STÁHNOUT

Loga Info Mikulov:

Formáty .cdr, .ai, .pdf, .jpg, .png

STÁHNOUT

Poslední video

  • 0
  • 56
  • 905
  • 4 312
  • 570 600
  • 177 372